משרד סלו בן עמי אדריכלים הוקם בשנת 1987, והינו אחד ממשרדי האדריכלים הוותיקים והמובילים בראשון לציון והשפלה. המשרד הוקם על ידי סלו בן עמי, בוגר הפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים בטכניון.

צוות המשרד מונה 12 אדריכלים וב-20 השנים האחרונות תכנן עשרות מבני ציבור ומקבצי דיור בעיר, כמו גם בניינים משותפים ושכונות וילות. לצד שירותי תכנון ליזמים ואנשים פרטיים המשרד מבצע פרויקטים רבים בשיתוף פעולה עם החברה הכלכלית של ראשון לציון והעירייה. בנוסף לעבודה על תוכנות השרטוט המקצועיות והמוכרות משלב כיום המשרד תכנון תלת מימדי מתקדם על בסיס תוכנת REVIT.

בעברו גם כיהן סלו בן עמי כאדריכל משרד התמ"ת שהיה אחראי על כלל מעונות היום בארץ. במסגרת תפקיד זה היה אחראי באופן אישי על פיקוח ואישור בנייה והרחבה של מעונות היום במדינת ישראל.

בנוסף מתמחה המשרד ביישום ותכנון פרויקטים במסגרת תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה, המוכרת יותר בשם תמ"א 38, וכן במסגרת תכנית תמ"א 38/2 המוכרת יותר בשם פינוי בינוי.

בתור אחד המשרדים הוותיקים והמוכרים בעיר משרד סלו בן עמי רואה עצמו כחלק אינטגרלי מהקהילה והנוף העירוני, וחותמו ניכר בעשרות מבני ציבור שתוכננו על ידי צוות המשרד לאורך השנים, בהם מעונות יום, בתי כנסת, כיתות לימוד בבתי ספר מקבצי דיור ועוד.

בין הפרויקטים הבולטים אותם תכנן המשרד:

  • 242 קוטג'ים בסגנון אמריקאי במסגרת פרויקט "אמריקן קולוני" היוקרתי.
  • ייזום ותכנון "בית שרה והלל נאמבר" – הבית לחיילים משוחררים – בניין דירות ייחודי המהווה דיור בר השגה לחיילים משוחררים בוגרי שירות קרבי, המסובסד על ידי העירייה וכולל 120 יחידות דיור.
  • מקבץ דיור ברח' פריימן, ראשון לציון - 200 דירות לשיכון עולים חדשים, מיזם משותף בין החברה הכלכלית ראשל"צ והמשרד לקליטת עלייה – המקבץ ישמש לשיכון העולים בשכירות חודשית מוזלת.

חזון המשרד
בשנות פעילות הרבות בעיר פיתח המשרד היכרות מעמיקה וייחודית עם נהלי התב"ע בראשון לציון וערי השפלה, ובמיוחד לאור חוסר הולך וגובר בקרקעות פנויות לבנייה בעיר מוביל המשרד בשיתוף פעולה עם העירייה ניצול מקסימלי של שטחים המיועדים למגורים באמצעות בנייה לגובה תוך ניצול מקסימלי של עתודות הבנייה הקיימות בעיר.

אנו מאמינים שהיצירה האדריכלות צריכה לשקף את אישיות הלקוח ויחד עם זאת על זמנית אך בעיקר עליה לצמוח ולהשתבח עם הזמן

קבלני משנה / ספקים

פנה אלינו לקבלת מידע על התהליך בו אתה מעוניין
שם:
אנא הזן את שמך
טלפון:
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
Invalid Input
© כל הזכויות שמורות לסלו בן-עמי אדריכליםעוצב ונבנה על-ידי פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום