תחת ידיו של משרד האדריכלים סלו בן עמי תוכננו מעל 2,000 יחידות דיור פרטיות בראשון לציון והשפלה לאורך 30 שנות פעילות. המשרד מחובר לקווים העדכניים והחדשים ביותר בתכנון בתים פרטיים לצד סגנונות עיצוב ותכנון קלאסיות-מודרניות ועל-זמניות.

תהליך התכנון מתחיל במחקר מקיף אודות הצרכים, הרצונות וההעדפות של הלקוח תוך בחינה מעמיקה של היתר הבנייה וניצול מיטבי של שטח הבית המיועד. בתהליך התכנון מתייחסים הן לצרכי הפונקציונליים של הלקוח, כגון גודל החדרים ומיקומם וכמובן השימוש המיועד לכל חדר וחלל בבית, ובמקביל גם להעדפות העיצוביות והסגנוניות ובקשות מיוחדות.

הניסיון רב השנים של סלו בן עמי וצוות המשרד מאפשר להגיע מהר מאוד לתכנון מדוייק הן לצרכי הלקוח והן לאפשרויות העומדות לפניו לפי היתר הבנייה – וגם להתמודד בהצלחה עם בקשות עיצוב ותכנון מיוחדות.

המשרד פועל בשיתוף פעולה עם נותני שירותים נבחרים בתחום התכנון והבנייה, בהם קבלנים ומהנדסים ומעצבי פנים מובילים ובכל מסוגל להציע ללקוחותיו קשת רחבה של שירותים ופתרונות.

30 שנים של ניסיון בתכנון יחידות דיור פרטיות מאפשרות לנו להגיע לתכנון העונה במדויק על צרכי הלקוח וזכויות הבנייה בשטח בזמן קצר ובצורה מיטבית
פנה אלינו לקבלת מידע על התהליך בו אתה מעוניין
שם:
אנא הזן את שמך
טלפון:
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
Invalid Input
© כל הזכויות שמורות לסלו בן-עמי אדריכליםעוצב ונבנה על-ידי פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום