תכנון מבני ציבור תופס כיום חלק נכבד מפעילות המשרד, במסגרת שיתופי פעולה רבים עם החברה הכלכלית לראשון לציון ועם העירייה. בעשרות שנות פעילות המשרד תוכננו על ידיו עשרות מקבצי דיור, בתי כנסת, מעונות יום, ומבני ציבור נוספים.

בעברו גם כיהן סלו בן עמי כאדריכל משרד התמ"ת שהיה אחראי על כלל מעונות היום בארץ. במסגרת תפקיד זה היה אחראי באופן אישי על פיקוח ואישור בנייה והרחבה של מעונות היום במדינת ישראל.

בתחום הבנייה הציבורית פרויקט הדגל של המשרד הינו "בית שרה והלל נאמבר" – פרוייקט דיור ייחודי בראשון לציון המיועד לחיילים משוחררים משירות קרבי המציגים אופק התפתחות אישי בלימודים ועבודה, במסגרתו מקבלים החיילים המשוחררים דירה איכותית ומעוצבת במחיר שכירות מסובסד המאפשר להם להתחיל את חייהם שלאחר הצבא בצורה מיטבית.

את הפרויקט יזם והוביל המשרד, החל מהתיאום מול התורמים ואישורו מול העירייה ועד להשלמת הפרויקט ותכנון הפרויקט כולו נתרם על ידי המשרד למען העיר ובניה.

פרויקט ציבורי נוסף מוכר ובולט של המשרד הוא הכלביה העירונית בראשון לציון – מבנה עדכני ומרשים שמשך תשומת לב רבה מרשויות נוספות ברחבי הארץ ואף אומץ בערים נוספות.

למשרד התמחות מיוחדת בתכנון מקבצי דיור לעולים חדשים בערי השפלה. למקבצי הדיור מאפיינים ייחודיים רבים שנועדו לענות על צרכיהם של עולים חדשים הזקוקים לפתרון דיור בר השגה ומסובסד.

למשרדנו ניסיון עשיר ומגוון מאוד בתכנון מבני ציבור מכל הסוגים; מקבצי דיור, מעונות יום, בתי כנסת, תחנות דלק ואף מבנים ייחודים כגון בית החייל המשוחרר בראשל"צ והכלבייה העירונית
פנה אלינו לקבלת מידע על התהליך בו אתה מעוניין
שם:
אנא הזן את שמך
טלפון:
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
Invalid Input
© כל הזכויות שמורות לסלו בן-עמי אדריכליםעוצב ונבנה על-ידי פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום